Kolejne zwycięstwo Czarnych

Czarni Jasło w kolejnym meczu sparingowym pokonali u siebie Dragon Nowy Glinik 3:2.
Dwie bramki dla Naszej drużyny zdobył Bartłomiej Rodak, a jedną Marcin Gajda.

Pierwsza połowa bardzo dobrze rozpoczęła się dla gości, którzy szybko uzyskali prowadzenie, wykorzystując błąd naszych stoperów. Pomimo kilku okazji z obu stron rezultat do przerwy nie uległ zmianie.
W drugiej połowie rozpoczął się pościg Czarnych za wynikiem. Sprawy w swoje ręce wziął Bartłomiej Rodak, który szybko dwoma trafieniami dał prowadzenie Naszej drużynie. Najpierw po zagraniu Jakuba Frączka minął dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gości, a następnie wykończył fantastyczną akcję Wójtowicza, który przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, mijając po drodze pięciu rywali i „wyłożył” piłkę Bartkowi, a ten trafił do pustej bramki.
Niestety chwilę później było już 2:2. W zamieszaniu w polu karnym jeden z Naszych obrońców zagrał piłkę ręką i podyktowany został rzut karny dla Dragonu Nowy Glinik.
Czarni nie poddali się i walczyli o pełną pulę. Bardzo blisko goli byli Wielgosz oraz Rodak lecz ich strzały albo minimalnie mijały bramkę albo trafiały w poprzeczkę. Na szczęście mamy Marka Żygłowicza, który swoim stylu rozpędził się z piłką, minął kilku rywali i wpadł w pole karne gdzie został powalony przez przeciwnika. A to oznaczało jedno: rzut karny. Do piłki podszedł Marcin Gajda i z ogromnym spokojem umieścił piłkę w siatce.
Czarni Jasło 3:2 Dragon Nowy Glinik.

SKŁAD: Presak - Gajda, Pykosz, Wójtowicz, Żygłowicz – Wyderka, Czyżowicz – Mikołajewicz, Koś, Frączek, Rodak
z ławki wchodzili: Kiszka (br), Cyntler, Gawlik, Urbanek, Wielgosz