Stal Mielec 5 - 0 Czarni Jasło

Stare piłkarskie powiedzenie mówi, że gra się na tyle, na ile pozwala przeciwnik. Stal Mielec nie pozwoliła dzisiaj Czarnym na zbyt wiele. Wynik  5-0 w pełni  odzwierciedla to co działo się na boisku.

Gospodarze kontrolowali mecz, niepozwalając  naszej drużynie na stworzenie sobie dogodnej sytuacji. Widoczny był brak kontuzjowanego Stelmacha i zawieszonego Gabryela.

Pierwszą połowę ustawiła szybko strzelona bramka. Już w 3 min. pokonany został Szostak. Stal miała dużą przewagę, raz za razem goszcząc w polu karnym Czarnych. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0 dla gospodarzy.

Po przerwie Stal dopełniła formalności, "dorzucając" jeszcze 4 bramki. Nie oznacza to, że goście nie podjęli walki. Nasi zawodnicy do końca meczu grali twardo i ambitnie, o czym świadczą kontuzje Przewoźnika, Kurdziela i Rodaka.

Kolejny mecz  już w niedzielę 7 września. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Ekoball Sanok.