Z Karpatami na remis

Czarni Jasło zremisowali bezbramkowo z drużyną Juniorów Młodszych Karpat Krosno. Mecz odbył się przy ul. Sportowej. Grano 2x35 minut.

W pierwszej połowie goście mieli optyczną przewagę, z której jednak niewiele wynikało. Atakowali częściej, oddając głównie strzały z dystansu, jednak nie potrafili stworzyć sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki. Czarni odpowiedzieli dwoma rajdami lewą stroną Żygłowicza, jednak jego dośrodkowania trafiały pod nogi stoperów przeciwnika. Strzelał jeszcze na bramkę Mitoraj, ale również bez skutku.

Początek drugiej połowy był zgoła odmienny. Gospodarze ruszyli ostro do ataku. Kapitalną sytuację zmarnował tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkania Bartłomiej Rodak. Świetnie przedarł się z piłką prawą stroną, wpadł w pole karne na ósmy metr i..... skończyło się na rzucie rożnym, po którym Gospodarze mieli kolejną bardzo dobrą okazję, a konkretnie główką strzelał Mitoraj.

W 50 minucie Rodak mógł się zrehabilitować za niewykorzystaną sytuację, ale jego strzał poszybował nad bramką. Po tej sytuacji tempo spadło i żadna drużyna nie stworzyła dobrej okazji. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Czarni po wygranej 3:0 w ostatnim sparingu z Liwoczem Brzyska potwierdzają dobrą formę w defensywie zachowując kolejny raz czyste konto.