Zmienne szczęście Czarnych. Teraz czas na derby

Czarni Jasło dzisiaj o godz. 16:30 w Krośnie podejmą w derbowym spotkaniu ekipę Karpat. Zanim przejdziemy do zapowiedzi tego spotkania i przedstawienia kadry, jestem Wam winien chociaż krótkiego sprawozdania z tego co się działo w dwóch ostatnich meczach Naszej drużyny ;)

Najpierw przed własną publicznością podjęliśmy Izolator Boguchwała. Był to prawdziwy piłkarskirollercoaster! Do przerwy za sprawą Rodaka prowadziliśmy 1:0 i nic nie zapowiadało niesamowitych emocji w drugich 45 minutach.
Na 2:0 wynik z rzutu karnegopodwyższył ponownie Nasz kapitan. Następnie goście złapali kontakt po błędzie Naszej obrony i mieliśmy 2:1. Jednak chwilę potem sędzia odgwizdał kolejną "jedenastkę" iprzed szansą na hat-tricka stanął Rodak jednaksię pomylił. To mogło się zemścić gdyż kilka minut później arbiter ponownie użył gwizdka w polu karnym i podyktowałkolejny rzut karny w tym meczu. Tym razem dla zespołu gości. Na Nasze szczęście gracz Izolatora również spudłował. Do końca wynik się utrzymał i Czarni zdobyli bardzo ważne 3 punkty.

Następnie Nasz zespół udał się do Przemyśla i tam niestety dość nieoczekiwanie poległ z tamtejszą Polonią. Po dobrych 60 minutach, gdzie swoje okazje mieli m.in. Frączek, Rodak i Przewoźnikcoś "pękło" w Naszym zespole. Rywale wykorzystali ten przestój i zdobyli bramkę. Czarni mimo usilnych prób nie zdołał doprowadzić do wyrównania, a rywale w ostatniej minucie wykorzystali skrajnie ofensywne nastawienie Naszego zespołu i wyprowadzili decydującą o wyniku kontrę. 0:2.
...............................................................................................................................................................

Teraz skupmy się na Karpatach :)
Nasz zespół przystępuje do tego spotkania bez Marcina Gajdy, natomiast po kontuzji do gry wraca Przemysław Musiał. Trener Tomasz Maczuga powołał na ten mecz 17 zawodników. Jeśli chodzi miejsce w tabeli to Karpaty Krosno aktualnie plasują się na drugim miejscu, podczas gdy Czarni zajmują szóstą lokatę. Należy pamiętać, że miejsce w tabeli nie gra (o czym przekonaliśmy się w Przemyślu), a w szczególności w takim spotkaniu jak dzisiejsze.

Kadra na mecz z Karpatami Krosno:

Bramkarze:
#1 Kiszka Paweł
#34 Piątkiewicz Patryk
Zawodnicy z pola:
#2 Mastaj Rafał
#3 Żygłowicz Marek
#4 Wyderka Jakub
#6 Koś Wojciech
#7 Przewoźnik Damian
#8 Pykosz Maciej
#9 Frączek Jakub
#10 Rodak Bartłomiej
#11 Urbanek Miłosz
#14 Maciejowski Michał
#17 Szarek Mariusz
#18 Konieczny Kacper
#21 Czyżowicz Dawid
#22 Musiał Przemysław
#23 Mikołajewicz Dawid

Zbiórka zawodników o godz. 14:40 na stadionie przy ul. Śniadeckich. Proszę pamiętać o dokumentach tożsamości.