Kolejne zwycięstwo. Dragon Nowy Glinik pokonany (VIDEO)

Czarni Jasło w kolejnym meczu testowympokonali u siebie Dragon Nowy Glinik 4:1. Mecz nie należał do najpiękniejszych i skupiał się głównie na walce w środku pola.

Kibice zgromadzeni przy ul. Śniadeckich 15 dość szybko zobaczyli bramkę, której autorem był Bogumił Czyżowicz. Nasz pomocnik przejął piłkę po błędzie bramkarza i w sytuacji sam na sam nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. Kolejne minuty nie zachwycały. Grę utrudniały warunki i grząska murawa, która nie pozwalała na szybką wymianę podań. W 25 minucie goście odpowiedzieli bramką z rzutu wolnego. Piłka niefortunnie odbiła się od nierówności boiska i zmyliła Presaka. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części meczu piłkarze obu drużyn postarali się o zdecydowanie lepsze widowisko. Czarni na drugą połowę wyszli bardzo zmotywowani i "naładowani" pozytywną energią. Efektem tego były 3 gole, autorstwa Szarka, Sowy i Pykosza. Szczególnie ta pierwsza była szczególnej urody. Mariusz otrzymał piłkę z prawej strony,"pociągnął" i huknął niemal w okienko bramki.

Czarni Jasło pokazali, że potrafią poradzić sobie w każdych warunkach i bardzo pewnie pokonali rywali. To już ósmy sparing Naszej Drużyny. Liga zbliża się wielkimi krokami i mamy nadzieję że podopieczni Tomasza Maczugi podobną formę zaprezentują już za nieco ponad 3 tygodnie.

W tym meczu po raz pierwszy Naszej Drużynie towarzyszyła kamera. Relację wideo przeprowadził Kacper Mokrzycki, który będzie towarzyszył naszej ekipie również w przyszłości.