Dominacja absolutna. Świetny Wójtowicz i 4 bramki Rodaka

Dominacja  absolutna.   Świetny  Wójtowicz  i  4  bramki  Rodaka

Czarni świetnie rozpoczęli nowy sezon. W meczu rozpoczynającym nowe rozgrywki pokonali na wyjeździe Unię Nową Sarzynę 6:0. W pierwszej połowie mimo przewagi naszej drużyny nie udało się strzelić bramki. Czarni atakowali, ale zbyt wolno aby zaskoczyć obronę gospodarzy. Prawdziwy postrach siał Wójtowicz, który raz za razem nękał obrońców. Mógł się wpisać na listę strzelców ale bramkarz rozgrywał mecz życia.

Dodatkowo groźnego urazu głowy doznał Gajda, ale stoper pokazał ze jest twardzielem i wrócił do gry z owiniętą w bandaż głową.

W drugie połowie pojawił się Rodak i od razu w pierwszej akcji zdobył bramkę. Dostał piłkę od Mitoraja, przedarł się lewą stroną i otworzył wynik spotkania.

Tą bramką dal sygnał do ataku, ponieważ już dwie minuty później było 2:0. Tym razem bramkę zdobył drugi bohater meczu – Wójtowicz, który po przepięknym podaniu Stelmacha nie miał problemu z pokonaniem bramkarza. Tą bramką Artur ukoronował swój kapitalny występ. W 56 minucie kolejną bramkę zdobywa Rodak. Szarek nieczysto trafił w piłkę szczęśliwie notując asystę.

Czarni nie odpuszczali, marnując wiele 100% sytuacji, obijając słupki i poprzeczkę. W 63 min. hat-tricka zdobywa Rodak. Była to najładniejsza bramka meczu. Czarni ruszyli z kontrą, Bartek dostał piłkę od Przewoźnika i bardzo ładnym lobem pokonał bramkarza. To nie był koniec strzelania. 6 minut później Stelmach w swoim stylu, mijając rywali jak tyczki pokonuje bramkarza, a na dwie minuty przed końcem Rodak zdobywa swoja 4 bramkę w meczu.

Gratulujemy udanego startu i liczymy na równie świetny wynik w środę z Błękitnymi Ropczyce.