Porażka na zakończenie przygotowań

W środę  20 sierpnia Czarni zagrali ostatni mecz w ramach przygotowań do sezonu. Był to wewnętrzny sparing z drużyną Juniorów Starszych. Niestety nasza drużyna nie zagrała porywającego spotkania, w efekcie czego uległa starszym kolegom 1:2.

Nasi zawodnicy  starali się atakować skrzydłami, ponieważ środek pomocy jak i atak nie spisywał się dzisiaj dobrze. Niewidoczni byli z przodu Gabryel i Rodak,a w środku pola brakowało celnych podań. Piłkarze dość często tracili piłkę, co wykorzystywali Juniorzy Starsi groźnie kontrując, w następstwie  czego 2 razy pokonali Marszałka, w niemal identycznych sytuacjach. Gole zdobyli Kowalski i Garbarz.

Podopieczni Skuby próbowali odpowiedzieć poprzez ataki skrzydłami Wójtowicza, Korczykowskiego czy Kurdziela.

To właśnie Kurdziel  ładnie dograł piłkę Kosiowi, a ten zza szesnastki mierzonym strzałem pokonał bramkarza, zmniejszając straty w meczu. Po tym golu nasi zawodnicy nieco się ożywili, przyspieszając grę. Wyrównać mógł Mitoraj, ale piłka po jego świetnym, technicznym strzale trafiając w poprzeczkę odbiła się przed linią i wyszła w pole.

Mecz był ostatnim sprawdzianem przed sezonem i pierwszą porażką drużyny Juniorów Młodszych. Zawodnicy muszą zagrać lepiej jeśli myślą o korzystnym rezultacie w Nowej Sarzynie.

Skład drużyny:

Szostak, Żychowski, Gajda, Mitoraj, Żygłowicz (C), Wyderka, Czyżowicz, Przewoźnik, Wójtowicz, Rodak, Gabryel.

W drugiej połowie na murawie pojawili się: Marszałek, K. Konieczny, R. Konieczny, Kurdziel, Koś, Korczykowski