Czarni Jasło vs Ekoball Sanok - zapowiedź

W sobotę 7 maja w 18 kolejce Podkarpackiej Ligi  Juniorów Starszych Czarni Jasło zmierzą się u siebie z Ekoballem Sanok.

Mecz zapowiada się niezwykle ekscytująco. Dla sanoczan każda strata punktów oznacza praktycznie pożegnanie się z marzeniami o Centralnej Lidze Juniorów. Z kolei Czarni Jasło są w bardzo dobrej formie i ewentualne zwycięstwo znacznie przybliża ich do zapewnienia sobie utrzymania w lidze. Wobec tego  wytypowanie faworyta  jest niezwykle trudnym zadaniem.
Dla podopiecznych Tomasza Maczugi to kolejny mecz pod rząd z zespołem z czołówki. Dwa tygodnie temu ograli 5:0 trzeci w tabeli Igloopol, a tydzień później ulegli 0:1 Resovii w Rzeszowie. Teraz czas na wiceliderów. O tym jaki będzie "podiumowy" bilans Naszej Drużyny przekonamy się jutro około godziny 12:45 gdyż wtedy zakończy się to spotkanie.

Serdecznie zapraszamy na mecz. Początek  o godz. 11:00 przy ul. Śniadeckich.
Zbiórka zawodników o godz. 10:15.

Kadra na mecz:

Bramkarz: