Huragan Zarzecze lepszy od Czarnych Jasło

Czarni Jasło w swoim kolejnym meczu sparingowym ulegli na wyjeździe Huraganowi Zarzecze 3:5. Podopieczni Tomasza Maczugi rozegrali bardzo dobre 70 minut gdzie prowadzili grę z wynikiem 3:1. Niestety po tym czasie Nasi zawodnicy „stanęli” i pozwolili sobie wbić 4 gole.

Początek spotkania to bardzo twarda i agresywna gra gospodarzy. Czarni przetrwali ten okres meczu i zadali rywalom pierwszy cios, a konkretnie zrobił toRodak, który wykorzystał niezdecydowanie obrońców z Zarzecza.
W kolejnych minutachNaszej drużynie znówwe znakidawałsię brak skuteczności. Powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą znalazło odzwierciedlenie w końcówce pierwszej połowy.
Do przerwy: Huragan Zarzecze 1:1 Czarni Jasło.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo podobnie jak pierwsza. Atakuje Huragan, a bramkę po błędzie obrony zdobywają Czarni. Bramkarz gospodarzychciał krótko rozegrać piłkę z obrońcą lecz jego zamiar świetnie odczytał pretendujący do gry w Naszym Klubie Miłosz Urbanek, który przejął futbolówkę, dograł do Rodaka, a ten wyprowadził swój zespółna prowadzenie.
Kilkanaście minut później Rodak ustrzelił hat-tricka, kiedy wykorzystał fantastyczne prostopadłe podanie od Dawida Czyżowicza.
Niestety na 20 minut przed końcem Czarni zwolnili tempo gry. Niestety za bardzo.Wykorzystali to piłkarze Huraganu, którzy strzelili 4 bramki i rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.

Ostateczny wynik Huragan Zarzecze 5:3 Czarni Jasło

SKŁAD:Presak - Koś, Gajda, Pykosz, Konieczny – Wyderka, Czyżowicz, Wójtowicz – Mikołajewicz, Frączek, Rodak
zmiany: Piątkiewicz (br), Gawlik, Urbanek (testowany zawodnik)