OFICJALNIE! Klub pozyskał trzech nowych zawodników

Podczas zimowych przygotowań w drużynie Tomasza Maczugi trenowało i grało trzech nowych zawodników. Jednak dopiero teraz możemy oficjalnie potwierdzić ich pozyskanie. Michał Presak, Dawid Mikołajewicz oraz Jakub Frączek, bo o nich mowa, zostali nowymi zawodnikami Czarnych Jasło. Jednocześnie informujemy, że wypożyczenie Krystiana Magudy nie zostało przedłużone.

Umowy transferowe z nowymi piłkarzami zostały podpisane i zatwierdzone 24 oraz 25 marca.

Michał Presak - występuje na pozycji bramkarza. Przybył na zasadzie wolnego transferu. Od pół roku trenuje regularnie pod okiem trenerów: Piotra Wrześniaka i Michała Chmury, którzy pracowali m.in. z bramkarzami pierwszych drużyn Zagłębia Lubin, Arki Gdynia, Cracovii Kraków, a ostatnio z bramkarkami kobiecej Reprezentacji Polski.
Dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi. Mierzy 185 centymetrów.
Zanim dołączył do Naszej Drużyny był w orbicie zainteresowań m.in Wisły Kraków oraz Cracovii. Michał będzie grał z nr 1 na plecach.

Dawid Mikołajewicz - przybył na zasadzie transferu definitywnego z klubu LKS Czeluśnica. Jego największym atutem jest szybkość i wytrzymałość, gdyż po 90 minutach w ogóle nie widać po nim zmęczenia.
Może zagrać na każdej stronie pomocy. Nie ma problemów z użyciem prawej bądź lewej nogi. Oprócz tego potrafi bardzo dobrze dograć piłkę oraz dysponuje świetnym wyszkoleniem technicznym. Dawid przywdzieje koszulkę z numerem 5.

Jakub Frączek - został wypożyczony na pół roku, z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok z klubu MKS Jasiołka Hankówka-Brzyszczki.
Kuba to gracz na wskroś ofensywny. Najczęściej występuje na lewym skrzydle lecz może zagrać także jako napastnik. Jest to zawodnik z typu tych, o których mówi się, że "piłka szuka go w polu karnym". Podczas meczów sparingowych niejednokrotnie pokazał, że potrafi świetnie odnaleźć się w "szesnastce". Mimo wysokiego wzrostu może pochwalić bardzo dobrym wyszkoleniem technicznym. Zagra z numerem 16.

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia i wielu wspaniałych występów. Witamy na pokładzie!

Niestety nie udało się przedłużyć umowy z Krystianem Magudą. Tym samym golkiper powraca do swojego macierzystego klubu: Liwocz Brzyska. Za wszystkie występy, świetne interwencje oraz godne reprezentowanie Naszego Kubu serdecznie dziękujemy!