Pechowa porażka. Błędy własne niczym klątwa.

Czarni przegrali u siebie z drużyną Stali Rzeszów 0:1. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Po przebiegu meczu można śmiało stwierdzić, że to Czarni byli drużyną lepszą.

Już po 3 minutach powinno być 1:0 dla Czarnych, ale strzał Stelmacha odbił bramkarz gości.

Rzeszowianie ograniczali się do kontr, ale nie stworzyli poważnego zagrożenia pod bramką Marszałka. W 19 minucie kolejną szansę miał Stelmach, ale przestrzelił. W 27 minucie Czarni popełnili błąd w obronie. Żygłowicz, chcąc wybić piłkę, nastrzelił rywala, po czym futbolówka wpadła do bramki.

W drugiej połowie gospodarze nadal atakowali, ale w dobrych sytuacjach pudłowali Rodak i Stelmach. Mimo optycznej przewagi Czarnych wynik 1:0 dla gości utrzymał się do końca meczu i to rzeszowianie cieszyli się ze zdobytych 3 punktów.

Jest to kolejne spotkanie gdzie nasi zawodnicy przegrywają mecz po prostych błędach w obronie. Podopieczni Skuby muszą wyciągnąć wnioski i w kolejnych meczach zachować więcej koncentracji we własnym polu karnym.