Pierwszy test-mecz za nami. Orzeł Lubla 3:2 Czarni Jasło

Czarni Jasło w swoim pierwszym meczu testowym ulegli na wyjeździe seniorskiej drużynie Orła Lubla 2:3. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Rodak.
Pierwsze trzy kwadranse to bardzo dobra gra Naszej drużyny. Z mnóstwa sytuacji wykorzystaliśmy niestety tylko jedną. Piękną asystą popisał się Jakub Wyderka. Była to odpowiedź na wcześniej zdobytego przez gospodarzy gola. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. W drugiej połowie gra wyglądała już zupełnie inaczej. Tomasz Maczuga skupiał się głównie na testowaniu różnych wariantów taktycznych oraz sprawdzeniu graczy rezerwowych. Na jedno trafienie Czarnych dwa razy odpowiedział Orzeł Lubla.
Wynik końcowy 3:2.

Skład: Kiszka - Konieczny, Pykosz, Gajda, Żygłowicz - Wyderka, Rodak, Kurdziel - Wójtowicz, Mikołajewicz, Frączek

Z ławki wchodzili: Koś, Czyżowicz, Przewoźnik, Jędrusik