Juniorzy pomogli seniorom. Czarni wygrywają z Przełomem Besko

Juniorzy pomogli seniorom.  Czarni wygrywają z Przełomem Besko

We wtorek 19 lipca swój pierwszy mecz sparingowy rozegrała seniorska drużyna Czarnych Jasło. Podopieczni Jacka Klisiewicza pokonali Przełom Besko 3:0. Spory wkład w to zwycięstwo mieli Nasi zawodnicy. Maciej Pykosz, Marek Żygłowicz i Bartłomiej Rodak rozpoczęli mecz od pierwszej minuty, a w drugiej połowie swoje umiejętności zaprezentowali Dawid Mikołajewicz, Dawid Czyżowicz, Kacper Konieczny i Mateusz Kurdziel.

Bramki padały dopiero w drugiej połowie.  Strzelanie rozpoczął Damian Kulig, a dwa kolejne trafienia dołożył Kamil Folwarski.