Już jutro kolejny mecz. Przeciwnikiem Stal Stalowa Wola

W sobotę 2 kwietnia  Czarni Jasło w kolejnym meczu ligowym podejmą na wyjeździe drużynę Stali Stalowa Wola.
​Obie ekipy przystępują do tego meczu w podobnych nastrojach. Czarni we wtorek ulegli Siarce Tarnobrzeg, natomiast Stal musiała uznać wyższość Ekoballu Sanok.  Mecz zapowiada się arcyciekawie gdyż Czarni tracą do rywali tylko 5 oczek.  Z pewnością podopieczni Tomasza Maczugi będą chcieli wywieźć z trudnego terenu punkty, których potrzebują jak tlenu.
Dla kogo 13 kolejka okaże się pechowa? Przekonamy się jutro. Początek meczu o godz. 12:00 w Stalowej Woli.

Ze względu, że na mecz jadą również Juniorzy Młodsi nie podajemy kadry na to spotkanie gdyż ostateczne decyzje personalne zostaną podjęte podczas podróży.
​Zbiórka zawodników na stadionie przy ul. Śniadeckich o godz. 7:20. Wyjazd o 7:30.
​PROSZĘ PAMIĘTAĆ O DOKUMENTACH TOŻSAMOŚCI