Karpaty Krosno - Czarni Jasło - zapowiedź

Przed nami długo wyczekiwane spotkanie. W sobotę 16 kwietnia Czarni Jasło podejmą na wyjeździe Karpaty Krosno.
Mecze między tymi drużynami  określane są pojedynkami „o 6 punktów”. W tych spotkaniach nie chodzi tylko o zwycięstwo, ale również o prestiż. Derby zawsze żądzą się swoimi prawami, wobec czego forma i miejsce w tabeli nie mają znaczenia. Derby to derby :).

Mimo straty 3 punktów, Czarni Jasło przystępują do tego spotkania w zupełnie innych nastrojach niż przeciwnicy. Fenomenalny mecz w Przemyślu dał ogromną pewność Naszej ekipie. Zawodnicy są "pozytywnie naładowani" i z niecierpliwością czekają na ten mecz. Z kolei piłkarze Karpat Krosno będą chcieli za wszelką cenę zmazać plamę po ostatnich spotkaniach. Krośnianie od początku rundy wiosennej nie zdobyli jeszcze bramki, a ich bilans w trzech dotychczasowych meczach wynosi 0-16. Jednak w derbach liczby nie mają żadnego znaczenia. Czeka nas wspaniałe widowisko i wielkie emocje.

Początek meczu o godz. 10:00 w Krośnie przy ul. Bursaki (sztuczne boisko).
Zbiórka zawodników o godz. 8:10 na stadionie przy ul. Śniadeckich.
Proszę o zabranie dokumentów tożsamości.